[email protected] | tel. +48 661 115 910

[Praca] – WORDPRESS DEVELOPER – Nr referencyjny: CREATE-2019/02

Create WWW – agencja interaktywna poszukuje do pracy / współpracy WordPress Developera do pracy na miejscu w biurze w Brzegu!

Strony internetowe w Brzegu

Szukamy osoby, która ZNA bardzo dobrze – jedno z najpopularniejszych narzędzi CMS na rynku – czyli WordPressa oraz posiada wiedzę z zakresu budowy stron i sklepów internetowych, wie wszystko nt. kodowania PSD2HTML / tworzenia szablonów stron / optymalizacji oraz bezpieczeństwa WP.

Miejsce pracy: Brzeg

WWW: https://createwww.pl

Opis stanowiska:

  • projektowanie i kodowanie grafiki / PSD2HTML / szablonów stron i sklepów internetowych,
  • tworzenie, modernizacja, utrzymanie serwisów www,
  • uczestnictwo w rozwoju, utrzymaniu i tworzeniu aplikacji webowych,
  • samodzielną realizację zadań / bezpośredni wpływ na projekty realizowane zespołowo,
  • stała współpraca z resztą zespołu.

Praca stacjonarna – umowa B2B / UoP

Wymagamy:

  • doświadczenie przy realizacji kilkunastu serwisów,
  • znajomość standardów W3C,
  • tworzenie szablonów opartych na WP,
  • RWD,
  • bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3 / JS,
  • bardzo dobra znajomość CMS – WordPress,
  • znajomość pakietu Adobe (w szczególności Photoshop, Illustrator, InDesign),
  • SEO / SEM / optymalizacja stron opartych na WP,
  • dostępność / użyteczność stron www (WCAG 2.0/WAI),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Estetyka, samoorganizacja, sumienność.

Dodatkowo:

  • dodatkowym atutem to znajomość: PHP / MySQL / Angular4 / React,
  • Git / Jira,

JAK APLIKOWAĆ:

Wyślij swoje CV na adres: [email protected], w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia CREATE-2019/02.

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Create WWW (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)„.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.