[email protected] | tel. +48 661 115 910 | +48 733 763 555

Create WWW – agencja interaktywna poszukuje do pracy PHP Developera do pracy przy dużym zagranicznym projekcie – realizowanym w naszym biurze w Brzegu!

PHP DEVELOPER

Create WWW – tworzenie stron WWW.

Zakres pracy to: Tworzenie dedykowanych rozwiązań backendowych (projektowanie i wdrażanie nowych funkcji, wtyczek i dodatków), w dużym startupie – projekcie realizowanym zgodnie z zaplanowaną mapą rozwoju aplikacji. Praca w zespole 5 lub 6 osobowym. Komunikacja w języku angielskim.

Miejsce pracy: Brzeg (woj. opolskie) (możliwość pracy zdalnej po poznaniu struktury oraz wielkości projektu – po okresie 3 miesięcy) B2B / B2C / UoP
WWW: https://createwww.pl
Wynagrodzenie: 8k -> 12k netto

Opis stanowiska:

Wymagamy:

  • bardzo dobra znajomość PHP (minimum 3 lub 4 lata doświadczenia w pracy jako PHP),
  • dobra znajomość JS, HTML5, CSS3, dodatków typu: Material Design,
  • znajomość wzorców projektowych i frameworków (Zend, Symfony2),
  • znajomość OOP,
  • dobra znajomość MySQL i języka SQL,
  • znajomość systemów kontroli wersji GIT,
  • znajomość systemu zgłaszania błędów JIRA,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pracy w metodyce zwinnej (Agile/SCRUM).

Mile widziane:

  • doświadczenie z pracą w chmurze Amazon,
  • znajomość języka R / Python / Angular4,
  • podstawowa znajomość systemu Linux i narzędzi linii poleceń.

JAK APLIKOWAĆ:

Wyślij swoje CV na adres: [email protected], w temacie podając numer referencyjny ogłoszenia CREATE-2017/09.

Do CV dołącz klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Create WWW (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)„.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.