Reklama - produkty reklamowe

O produktach...

[email protected] | tel. +48 661 115 910

Wizytówki, kalendarzyki

Posiadasz własną firmę? Zapewne wiesz już zatem jak istotnym elementem kreowania jej wizerunku jest wizytówka.

Wizytówka to obowiązkowy i niezbędny element prezentacji firmy. Jeden z pierwszych, z którym styczność ma potencjalny kontrahent. Dobre wykonanie i ciekawy projekt to składniki, które pozwalaja na wywarcie dobrego pierwszego wrażenia i pozytywnej oceny. W połączeniu z opcjami bigowania i przy zastosowaniu powiększonych formatów, można zastosować je też jako bilety, karnety czy mini zaproszenia.

Dzięki niej budujesz prestiż oraz profesjonalny wizerunek firmy. Łatwiej Ci również nawiązywać kontakty biznesowe jeśli możesz wymienić się ze swoim rozmówcą wizytówkami.

Dlaczego warto posiadać profesjonalne wizytówki:

 • Wizytówki ułatwiają nawiązanie kontaktów biznesowych oraz umożliwiają lepsze zapamiętanie Twoich danych kontaktowych.
 • Potencjalny Klient lub partner może w każdej chwili sięgnąć po wizytówkę jeśli będzie chciał się z Tobą skontaktować.
 • Budujesz profesjonalny wizerunek w oczach Twoich Klientów oraz partnerów biznesowych.
strony www

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe to doskonale znana forma reklamy, na którą można natknąć się dosłownie wszędzie. Zróżnicowanie formatów (od A6 do A3) oraz dodatkowa możliwość łamania (falcowania) na trzy sposoby pozwala na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o działalności firmy i skuteczny przekaz reklamowy.

Potrzebujesz naprawdę skutecznej ulotki reklamowej, które przyciągnie Klientów do Twojej firmy? Mamy dla Ciebie ofertę specjalną! Oferowane przez nas ulotki reklamowe są nie tylko estetyczne ale przede wszystkim skuteczne!

Dlaczego oferowane przez nas ulotki odznaczają się wysoką skutecznością
Nasze ulotki reklamowe projektowane są z myślą o zysku naszych Klientów. Staramy się dobrze zrozumieć potrzeby odbiorców i dostosować przekaz tak, aby doskonale do nich trafił.
Nie oferujemy Ci jedynie ładnej grafiki, ale także przyciągający tekst reklamowy. Nie mamy tutaj na myśli krótkiego nakreślenia oferty ale profesjonalny komunikat stworzony przez copywritera z pasją.
Zaprojektowana grafika jest z kolei nie tylko ładna ale przede wszystkim oryginalna i przyciągająca wzrok. To właśnie dlatego nasze ulotki odznaczają się tak dużą skutecznością!

Plakaty reklamowe

Przyciąga, informuje, a czasem szokuje… Plakat reklamowy to jeden z najbardziej popularnych nośników wizualnej reklamy. Znakomicie sprawdza się nie tylko w biurze, ale również na otwartej przestrzeni.

Nadaje się zarówno do promocji osób, produktów jak i organizowanych imprez. Dobrze zaprojektowany i widoczny będzie skutecznym, a jednocześnie stosunkowo tanim sposobem na dotarcie do potencjalnego odbiorcy.

strony www

Banery reklamowe

Masz dużo miejsca i wiele pomysłów na reklamę? Baner to trwała i skuteczna forma przekazu zarówno na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz pomieszczeń. Posiada wysoką odporność na warunki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie znajdziesz baner jednostronny na podłożu frontlight 510 g. Banery zgrzewamy i oczkujemy średnio co 50 cm. Jeśli jednak masz inny pomysł na zastosowanie dla swojego banera możemy przekazać w Twoje ręce produkt bez zgrzewania i oczkowania.

Folie reklamowe

Folie monomeryczne (reklamowa) to podstawowe podłoże wykorzystywane w druku wielkoformatowym. Są to białe, samoprzylepne folie o szerokich możliwościach stosowania, charakteryzujące się dużym nasyceniem barw. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce być zauważony zarówno w reklamie wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Nieważne czy projektujesz stoisko targowe, czy chcesz wyróżnić swoją tablicę reklamową, matowa lub błyszcząca folia monomeryczna pozwoli zrealizować Twój pomysł. Aby reklama była nie tylko efektowna, ale i długotrwała, zalecamy zalaminować folię laminatem monomerycznym.

Folie OWV

Folia One Way Vision to perforowana folia z okrągłymi otworami przeznaczona głównie do aplikacji na szyby samochodowe lub ekspozycje na witrynach sklepowych. Jest to folia światło przepuszczalna, która nie ogranicza dopływu światła zewnętrznego i nie pogarsza widoczności od wewnątrz – dzięki setkom niewielkich otworów. Posiada właściwości zbliżone do lustra weneckiego z tą różnicą, że stanowi powierzchnię reklamową.

Grafika wydrukowana na tego rodzaju folii przysłania wnętrze pomieszczenia lub pojazdu, prezentując obraz dla osób znajdujących się na zewnątrz, a osobom znajdującym się wewnątrz umożliwia wzrokowy kontakt ze światem zewnętrznym.

Tabliczki, tablice

Tablice reklamowe lub tabliczki informacyjne są idealnym nośnikiem reklamowo-informacyjnym i stanowią nieodłączny element reklamy zewnętrznej każdej firmy. Agencja reklamowa CreateWWW wykonuje wszystkie rodzaje tablic i tabliczek: jednostronne, dwustronne, wiszące, stojące, przytwierdzane na dystansach, przezroczyste, małe, duże, dopasowane do formatu np. A5, A4, A3 lub według wymiarów i wymagań klienta.

Do produkcji tablic używamy m.in. takich materiałów jak: spienione PCV (grubość 2-8mm) – polecane do reklamy outdoorowej (szyldy ścienne, reklamy na konstrukcjach stalowych, tabliczki na drzwi itp.); płyta plexi – mleczna lub przezroczysta (plexi mleczna jest stosowana jest do podświetleń kasetonów, plexi przeźroczysta jest stosowana do innych rodzajów reklamy outdoorowej); blacha ocynkowana (polecana do reklamy zewnętrznej na duże powierzchnie takie jak tablice reklamowe, billboardy, itp).

Kasetony, litery 3D

Kasetony reklamowe to jeden z najpopularniejszych rodzajów reklamy zewnętrznej. Dzięki budowie są przystosowane zarówno do użytku wewnętrznego, jak również wewnętrznego. Produkcję kasetonów zlecamy tylko profesjonalnym i rzetelnym podwykonawcom którzy stosują materiały sprawdzonych i renomowanych producentów.

Litery przestrzenne 3D z wykorzystaniem oświetlenia LED to nowoczesna i coraz bardziej popularna forma reklamy outdoorowej. Coraz częściej litery 3D wykorzystuje się również do brandingu wewnętrznego, który jest podkreśleniem jakości i zwiększeniem prestiżu firmy. Bardzo wysoki poziom przyciągania uwagi klientów, powoduje, że inwestycja w taką formę reklamy bardzo szybko się zwraca. Efekt wizualny pozostaje przez wiele lat na bardzo wysokim poziomie.

Oklejanie samochodów

Najprostszym sposobem reklamy jest oczywiście reklama w internecie oraz… oklejony samochód. Za każdym razem przejeżdżając ulicą ludzie zwrócą uwagę na wyklejone pojazdy oraz na informacje, jakie zostały na nim zamieszczone. Jeszcze bardziej efektowną formą reklamy na pojazdach jest wykonanie eleganckiego i klarownego projektu.

Oferujemy profesjonalne usługi oklejania, wyklejania m.in. flot samochodowych, samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarówek? Dzięki najlepszym fachowcom zajmujemy się również oklejaniem dużych, gabarytowych trucków, busów, a nawet łodzi…

Fototapety, obrazy

Canvas – wybierz płótno Canvas, które pozwoli Ci na oryginalne wyeksponowanie ulubionych fotografii. Atrakcyjny, naturalny kolor bazy płótna pozwala tworzyć autentyczne dzieła w niskim nakładzie. Sprawdza się przede wszystkim w ekspozycjach wewnętrznych i stanowi doskonałe uzupełnienie w aranżacji wnętrz. Jeżeli chcesz zaskoczyć wszystkich jakością i oryginalnym pomysłem na wydruk – jest to produkt stworzony dla Ciebie!

Szeroki wybór formatów zaspokoi Twoje gusta, a dodatkowe naciągnięcie na blejtramie sprawi, że płótno stanie się idealnym pomysłem na prezent. Nasze płótno o zawiera naturalne włókna i posiada specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu.

Papier firmowy, notesy

Papier firmowy jest jeden z elementów wizerunku firmy.

Jest to jedno z narzędzi kreowania Twojego wizerunku wśród Klientów oraz partnerów. Nie możesz sobie zatem pozwolić, aby był on mało profesjonalny zaprojektowany i kiepski pod względem jakości.

To jak jesteś postrzegany na zewnątrz – przez swoich Klientów oraz Partnerów zależy m.in. od wszelkich działań promocyjnych jakie prowadzisz. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotowany dla Ciebie papier firmowy kreował pozytywny, profesjonalny i prestiżowy wizerunek Twojej firmy i dobrze Cię reprezentował.

Katalogi i foldery reklamowe

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalog szyty

Jeżeli zdecydujesz się na oprawę zeszytową, do wykorzystania masz od ośmiu do kilkudziesięciu stron na papierze kredowym 130 g, 170 g i lub na papierze offsetowym 90 g. Okładkę drukujemy na kredzie 250 g lub 350 g. W naszej ofercie dostępne są również katalogi, które w całości realizujemy na kredzie 130 g, 170 g lub 250 g mat lub połysk. Chcesz, aby Twój katalog był nie tylko trwały, ale również elegancki? Wybierz folię połysk, mat lub lakier UV. Chcesz jeszcze więcej? Zamów okładkę z wybiórczym lakierem UV.

Katalog klejony

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na różnego rodzaju papierach i oprawiamy na trzy sposoby. Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość (od 36 do 132 stron) i format (A5 lub A4 w pionie lub poziomie). Wnętrze katalogu wydrukujemy na kredzie 130 g, okładkę na kredzie 250 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową lub błyszczącą, dzięki której Twój katalog będzie trwały i elegancki. Katalog klejony to produkt, który z powodzeniem możesz powierzyć naszemu wykonaniu. Zadbamy o to, by spełnił swoją funkcję.

Katalog spiralowany

Katalog to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań katalogi drukujemy na różnego rodzaju papierach i oprawiamy na trzy sposoby. Oferujemy katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej oraz spiralowanej.

Katalog spiralowany to idealne rozwiązanie na atlas turystyczny, przewodnik, książkę kucharską lub co tylko chcesz. Możemy go wydrukować w objętości od 12 do 60 stron w sześciu różnych formatach. Wnętrze katalogu stanowi kreda 130 lub 170 g, okładkę kreda 250 lub 350 g. Okładkę możemy uszlachetnić jednostronnie folią matową lub błyszczącą, dzięki której Twój katalog będzie trwały i elegancki. I jeszcze coś – możesz dopasować spiralę do grafiki, wybierając jeden z trzech kolorów: biały, czarny lub srebrny. Każdy katalog zabezpieczymy lakierem dyspersyjnym.

Siatki Mesh

Chcesz, aby Twój przekaz trafił do jak największej liczby odbiorców?
Zareklamuj się z rozmachem! Dzięki swobodnemu przepływowi powietrza, światła i dźwięku, siatka mesh jest idealnym rozwiązaniem dla wielkoformatowej reklamy umieszczanej, np.: na rusztowaniach remontowanych budynków lub elewacjach. Dodatkową zaletą naszej siatki o grubości 270 g jest mała podatność na podmuchy wiatru, stąd idealnie nadaje się do ekspozycji reklam w miejscach o trudnych warunkach atmosferycznych.

Projekty graficzne

Agencja reklamowa CreateWWW zajmuje się również projektowaniem graficznym szeroko pojętej reklamy. Oferujemy usługi graficzne m.in. projekty identyfikacji zewnętrznej, logotypów i liter przestrzennych, tablic informacyjnych i kierunkowych, oznakowania firm, sklepów i instytucji, bannerów, flag, billboardów, roll-upów, standów, wizytówek, ulotek, kalendarzy, materiałów promocyjnych, etykiet samoprzylepnych i wiele więcej…

Gadżety reklamowe

Tanie kubki, podkładki, przypinki, metalowe długopisy, smycze, koszulki z logo czy nazwą firmy, ekologiczne torby, kredki i teczki, funkcjonalne pendrive`y – to tylko niektóre artykuły reklamowe spośród wielu gadżetów dostępnych w naszej ofercie. Gadżety są atrakcyjnym upominkiem dla kontrahentów i partnerów biznesowych. Wszystkie nadruki reklamowe tworzymy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają na uzyskanie estetycznego efektu oraz zachowanie doskonałego stanu przez długi czas.

Teczki reklamowe

Teczki Ofertowe – oferta zaprezentowana w dobrze zaprojektowanej Teczce ofertowej nie tylko podniesie jej atrakcyjność, poprawi wizerunek oferującego, ale także pozwoli na łatwiejsze składowanie i segregowanie dokumentów, co pozwoli w odpowiednim czasie sięgnąć po te właściwe.

Teczka to atrybut każdego biura i doskonały organizator w pracy. To właśnie w niej bezpiecznie przechowasz dokumenty lub przekażesz w eleganckiej formie ofertę handlową swojemu kontrahentowi.

Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo możesz wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej trwałość i wytrzymałość. Jeśli zdecydujesz się swoją teczkę pokryć folią soft touch, uzyskasz unikalny efekt „aksamitnego dotyku” i szlachetnej elegancji. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Ciebie element graficzny. Jest w niej miejsce również na Twoją wizytówkę. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i grzbietem 5,5 lub 10 mm. Z pewnością zmieścisz każdą ilość dokumentów, a gumka z zakuwkami nie pozwoli na zgubienie żadnego z nich.

Zapytaj o ofertę!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Temat

  Telefon

  Treść wiadomości


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Create WWW – Tomasz Sokół danych osobowych podanych w formularzu. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Create WWW – Tomasz Sokół z siedzibą w Brzegu, ul. Piastowska 21f, 49-300 Brzeg. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi więcej informacji

  The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

  Close